Libor ZBOŘIL

Jsem advokátem a hrdým absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Celý svůj profesní živost se věnuji advokacii a byznysu. Založil jsem svou advokátní kancelář, následně s Pavlem Staňkem LEGALCOM a po sloučení s DOHNAL PERTOT SLANINA a HSL legal jsem nyní partnerem celé naší poradenské skupiny s nazvem ARROWS advisory group.

Celý můj život je spojen se sportem a nutno říct, že to i formuje moji povahu a kariéru. Jsem týmový hráč, který strašně nerad prohrává a záleží mu na výsledcích. Mojí srdcovou záležitostí je proto logicky Sportovní právo.  Prostřednictvím České asociace hokejových hráčů (CAIHP) zastupuji i všechny její členy, kterými jsou hokejoví hráči extraligy ledního hokeje a hráči národní ligy. Navíc jsem např. rozhodcem ve Sboru rozhodců u Fotbalové asociace ČR.

Dále mne baví obchodní, realitní a trestní  právo. Obchodní právo je široká oblast, kterou jsem za svou kariéru řešil v mnoha ohledech. Mojí specializací jsou ale korporát, fúze, akvizice a obecně operace s podniky.  V realitách vedu naše týmy při řešení komplexních procesů.

Jako obhájce řeším případy kriminality bílých límečků, hospodářskou kriminalitu a trestní odpovědnost právnických osob. Zabývám se rovněž hromadnou správou a vymáháním pohledávek.

Mí klienti neřeší jen své podnikatelské problémy. Pomáhám proto i v řešení jejich každodenních životních situací. Rozvody, vypořádání a ochrana rodinného majetku, investice, nemovitosti, akvizice uměleckých děl. Život je různorodý, stejně tak jako právní situace, které pomáhám zvládat.

Ocenění:

  • Právnická firma roku – Velmi doporučovaná regionální kancelář 2015, 2016 a 2017
  • Velmi doporučovaná kancelář v oblasti sportovního práva 2016 a 2017

Členství:

  • Advokátní komora ČR
  • Rozhodce ve Sboru rozhodců u Fotbalové asociace ČR
  • Prezident výkonného výboru České asociace hokejistů

Chcete o mé sportovní činnosti vědět víc?

Podívejte se například, jak o ČAIHP psali na slovenském Zoznamu.
O naší práci psal i další slovenský server, Sportinak.sk
O tom, že se ČAIHP spojilo s dalšími svazy se psalo i na hokej.pravda.sk
Víte, já opravdu fandím hokeji a mluvím o tom i v rozhovoru na sport.aktuality.sk

TOP