PAVEL STANĚK

Jsem spoluzakladatelem, společníkem a řídícím partnerem advokátní kanceláře ARROWS, patřící do poradenské skupiny ARROWS advisory group, která dnes čítá téměř 90 lidí. Za svoji silnou stránku tedy pokládám cit pro management a byznys. Svým klientům rozumím, protože sám pracuji s velkým kolektivem lidí a zároveň denně řeším běžný chod firmy. Vím, že pro klienta je důležité, aby obchod proběhl, ale zároveň bylo všechno právně v pořádku. A přesně tak se snažím dělat svoji práci a vést k tomu náš tým.

Ke sportu mě rodiče vedli už od dětství, přičemž nejvíc času jsme trávili na horách v lyžařských areálech, ale také na běžeckých tratích. To mi zůstalo dodnes, žádnou lyžařskou sezónu nevynechám. Z letních sportů pak mám nejraději golf, tenis a badminton. Mou nynější absolutní láskou je ale motorka, kterou sedlám kdykoliv je to jen trochu možné.

K profesionálnímu sportu mne paradoxně dovedlo až moje dřívější politické angažmá. Jako zastupitel a radní Hradce Králové jsem usedl do představentsva FC Hradec Králové, které jsem coby jeho předseda řídil pět let. Podařilo se mi zažít jak bouřlivý vstup do první ligy, tak smutné ukončení a návrat zpět do národní ligy, kde je klub dodnes.

V roce 2013 jsem společně s Liborem Zbořilem založil advokátní kancelář, která od počátku stála po boku právě České asociace hokejistů. Po transformaci České asociace hokejistů jsem přijal nabídku na pozici člena výkonného výboru a tajemníka, takže mám na starost její chod, administravu a servis celé organizace. 

Ocenění:

  • Velmi doporučovaná regionální kancelář 2015, 2016 a 2017
  • Velmi doporučovaná kancelář v oblasti sportovního práva 2016 a 2017
  • Doporučovaná kancelář 2018

Členství:

  • Česká advokatní komora – člen
  • Česká asociace věřitelů – prezident
  • Česká asociace hokejistů – člen Výkonného výboru, tajemník
  • Rotary club – člen
TOP