PRÁVNÍ SLUŽBY

přehled našich partnerů

ARROWS advokátní kancelář, s.r.o.

ARROWS advokátní kancelář, s.r.o.

IČO: 06717586

LIBOR ZBOŘIL
tel: + 420 777 111 184

 

KANCELÁŘ
tel: + 420 910 058 058
tel: +420 495 458 880

PAVEL STANĚK

Dovolte nám představit všech sedm partnerů ARROWS advokátní kanceláře, s.r.o., kteří, v čele s Liborem Zbořilem, jsou se svým týmem připraveni všem členům CAIHP i jejich rodinným příslušníkům pomoci v oblasti práva ve světě sportu i v soukromém životě (zleva nahoře Tomáš Pertot, Jáchym Petřík, Jakub Dohnal, Lukáš Slanina, zleva dole Vojtěch Sucharda, Libor Zbořil (prezident CAIHP) a Pavel Staněk (člen a tajemník výkonného výboru CAIHP). Libor Zbořil společně s Pavlem Staňkem byli majiteli LEGALCOM advokátní kanceláře, s.r.o., která již od založení CAIHP (1.1.2014) poskytovala komplexní právní servis nejen asociaci samotné, ale i všem jejím členům.

ARROWS advisory group je poradenská skupina, která je připravena pro členy CAIHP řešit v České republice i v zahraničí komplexní služby pod jednou střechou, a to:

  • Právo
  • Daně a účetnictví
  • Prodej a nákup firem
  • Dotace a korporátní pojištění
  • Odborné právní a ekonomické vzdělávání

 

Naše ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. čítá přibližně 60 právníků a právní servis jsme schopní poskytovat po celém území České republiky, a to prostřednictvím svých tří páteřních kanceláří v Praze, v Hradci Králové a Olomouci a dále prostřednictvím dalších kanceláří v Ústí nad Labem, Karlových Varech, Pardubicích, Ostravě, Liberci, Jihlavě a v Brně.

Jsme členy ARROWS legal network, mezinárodní právní sítě, kterou jsme sami založili. V Evropě pro naše klienty pracuje přes 90 právníků, daňových poradců a konzultantů. Pro členy CAIHP jsme tak pod jednou střechou schopni zajistit právní zastoupení i v jiných evropských zemích. Pod značkou ARROWS advisory group pomáhají našim klientům tyto společnosti:

ARROWS advokátní kancelář, s.r.o.
ARROWS tax & accounting, s.r.o.
ARROWS akademie, s.r.o.
ARROWS pojištění, s.r.o.
ARROWS dotace, s.r.o.

TOP