SLUŽBY PRO ČLENY

Co vše děláme pro naše členy a jejich rodiny?

právní zastoupení

Spolupráce advokátní kanceláře Legalcom (dále jen „AK Legalcom“) a České asociace hokejových hráčů (dále jen „CAIHP“) byla v roce 2014 značně intenzivní, a to zejména z důvodu rozjezdu samotné CAIHP, ale také počátku poskytování služeb členům CAIHP jako hlavního pilíře fungování asociace. Že se spolupráce s AK Legalcom CAIHP a hlavně jejich členům vyplácí, ukazuje zcela jednoznačně úspěšnost ve sporech vedených s ligovými kluby.

  • V roce 2014 se podařilo zajistit právní ochranu celé řadě hráčů. Celkem se podařilo hráčům zajistit ať už přímo nebo alespoň právně jejich nevyplacené finanční odměny ve výši přes 5.000.000,- Kč, v celé řadě dalších případů mateřské kluby po výzvě AK Legalcom zanechaly svého protiprávního jednání a začaly plnit své povinnosti vyplývající z hráčských smluv.

vzdělávací programy

CAIHP má zájem na kvalitním vzdělávání svých členů. Uzavřela proto dohodu o spolupráci s Vysokou školou mezinárodních a veřejných vztahů v Praze.

  • Každý hokejista, který se rozhodne vylepšit si svůj dosavadní stupeň vzdělání a zkusit studium na škole, s níž CAIHP navázala spolupráci, může počítat se zacházením, které bude respektovat povinnosti sportovce, a vyjde mu po všech stránkách vstříc. Studovat může diplomacii nebo PR a může si k tomu přidat studium předmětů se sportovním zaměřením – například sportovní diplomacii, sportovní marketing. Podstatným faktem a důležitým argumentem jsou i výhodnější bonusy na školném, které všichni členové hráčské asociace mají.
  • Dalším partnerem ve vzdělávání je SEDPO. Nabízí našim členům jazykové kurzy v pohodlí domova prostřednictvím nejnovějších on-line technologií a video výuky přes SKYPE. Nabízí nejenýuku anglického jazyka, ale i německého či ruského jazyka, a pracuje i s vylepšováním znalostí matematiky. Na individuální požadavek je schopna zajistit prakticky jakýkoliv kurz dovzdělávání.

bonusy od partnerů

Od vzniku asociace se nám podařilo díky intenzivním jednáním nastartovat velmi plodnou spolupráci s řadou renomovaných společností v České republice. Všichni partneři nabízejí našim členům širokou škálu benefitů. Od velmi významných slev, přes individuální přístup, až po programy šité našim členům na míru.

  • Jsou pokryty všechny základní potřeby našich členů. Čas a peníze tak šetříme v oblasti právních služeb, bankovních produktů, vzdělávání, mobilní komunikace, nákupu automobilů, hodinek a šperků, sportovního vybavení, výživových doplňků stravy, kávy, osvěžujících nápojů, zdravého spaní, hotelových služeb v rámci Prahy, a samozřejmě myslíme i na volnočasové aktivity na golfovém hřišti, v restauracích a kavárnách.

Nadpis proč je to výhodný

Je pro mě důležitá JISTOTA, že se v případě potřeby mám kam obrátit a někdo za mnou stojí a já i moje rodina můžeme v klidu spát.

TOP