SLUŽBY PRO ČLENY

Co vše děláme pro naše členy a jejich rodiny?

právní zastoupení

Výhradní spolupráce advokátní kanceláře ARROWS (původně LEGALCOM) (dále jen „ARROWS“) a CAIHP byla započata od samotného vzniku CAIHP a již v roce 2014 byla značně intenzivní, a to zejména z důvodu rozjezdu samotné CAIHP, ale také počátku poskytování služeb členům CAIHP jako hlavního pilíře fungování asociace. Že se spolupráce s ARROWS CAIHP a hlavně jejich členům vyplácí, dokazují statistiky.

  • Od roku 2014 se podařilo zajistit právní ochranu celé řadě hráčů. Ze statistik plyne zatím 100% úspěšnost našich právníků ve všech sporech vedených hráči před smírčí komisí s ligovými kluby o úhradu v řádu milionových dlužných či sporných finančních částek. Nutno taktéž podotknout i situace, ve kterých v celé řadě dalších případů mateřské kluby po výzvě ze strany ARROWS začaly plnit své povinnosti vyplývající z hráčských smluv.

  • Pomáháme nejen našim členům, ale i jejich rodinným příslušníkům i s problémy, které přináší život, jako např. s prodejem či koupí nemovitostí, s rozvody, s poradenstvím při podnikání apod.

vzdělávací programy

CAIHP, jako organizace poskytující široký servis svým členům, profesionálním hokejistům, jako další službu připravila ve spolupráci se společností SEDPO Sport&Education vzdělávací program zaměřený na potřeby hráčů všech věkových kategorií, velmi specifických potřeb s přihlédnutím na možnost vzdělávání/studia během profesionální kariéry a osobního, individuálního přístupu. Maturita, střední školy, vyšší odborné vzdělání či jazyky jsou dosažitelné i pro profesionálního hokejistu.

bonusy od partnerů

Od vzniku CAIHP se nám podařilo díky intenzivním jednáním nastartovat velmi plodnou spolupráci s řadou renomovaných společností v České republice. Všichni partneři poskytující různé produkty či služby nabízejí našim členům i jejich rodinným příslušníkům širokou škálu benefitů, a to od velmi významných slev, přes individuální přístup, až po programy šité našim členům na míru.

  • Jsou pokryty všechny základní potřeby našich členů. Čas a peníze tak šetříme v oblasti právních služeb, služeb účetních a daňových poradců, bankovních a investičních produktů, pojištění, vzdělávání, mobilní komunikace, nákupu automobilů, hodinek a šperků, sportovního oblečení a vybavení, módy, zdravého spaní, hotelových služeb, a samozřejmě myslíme i na volnočasové aktivity např. na golfovém hřišti, wellness a saunových centrech, v restauracích, kavárnách apod. Od hráčů sbíráme i podněty na zajištění dalších partnerů poskytujících služby či různé produkty na regionální či celorepublikové úrovni.

Nadpis proč je to výhodný

Je pro mě důležitá JISTOTA, že se v případě potřeby mám kam obrátit a někdo za mnou stojí a já i moje rodina můžeme v klidu spát.

TOP