VZDĚLÁNÍ

přehled našich partnerů

SEDPO Sport & Education s.r.o.

KONTAKTY:
DAVID OHNUTEK
tel: + 420 602 792 429, + 420 602 794 045
email: ohnutek16@gmail.com

Společnost SEDPO Sport & Education s.r.o. se věnuje vzdělávacímu poradenství ve sportu. Našim cílem je umožnit profesionálním sportovcům dokončení nebo pokračování studia při vrcholové či výkonnostní kariéře.Společnost SEDPO Sport & Education s.r.o. se věnuje vzdělávacímu poradenství ve sportu. Našim cílem je umožnit profesionálním sportovcům dokončení nebo pokračování studia při vrcholové či výkonnostní kariéře.Využíváme online formu vzdělávání pro výuku jazyků, zprostředkování individuálního studia nebo zajištění odpovídající praxe, dle požadavku sportovce.Zakladatelem společnosti SEDPO je David Ohnutek, bývalý profesionální hokejista a zároveň učitel hokejistů na základní škole a trenér hokeje. Náš tým tvoří certifikování učitelé jazyků nebo lektoři s mnohaletou praxí, kteří mají pochopení pro profesionální sport a motto: SPORTUJ STUDUJ, STUDUJ SPORTUJ. Využíváme nejmodernějších forem online studia a respektujeme soukromí hráčů/studentů. Spolupracujeme s několika gymnázii ve Skandinávii a absolvujeme stáž v americkém programu NTDP (national team development program), kde čerpáme zkušenosti s propojením sportu a studia na nejvyšší úrovni.
David Ohnutek a majitel vzdělávací společnosti SEDPO Sport & Education s.r.o. je bývalý vrcholový sportovec, který ukončil profesionální kariéru v roce 2007. Byl to reprezentant České republiky v ledním hokeji v kategorii do 19 a 20 let, a který měl i zahraniční angažmá - Norsko /Manglerud Star Oslo/, Anglie /Slough Tornados/. David Ohnutek se věnuje i trénování dětí v hokejových školách v Praze, Oslu, Londýně, Kodani.

• Běžec s olympijskou pochodní na ZOH v Naganu, 1998.
• Vicemistr světa v inline hokeji, USA 2006, Detroit.
• Trenér juniorské reprezentace v inline hokeji, Mistrovství světa juniorů, Philadelphia 2008, USA.

David Ohnutek je externí spolupracovník Českého svazu ledního hokeje jako teamhost zahraničních reprezentací. Od roku 2009 teamhost USA, Ruska, Dánska, Norska, Finska. Na MS v ledním hokeji 2015 teamhost dánského národního týmu v Ostravě.
Mezi jeho aktivity patří:

• Založení vzdělávací agentury SEDPO Sport & Education, s.r.o.
• Start-up projekty Vzdělávání sportovců v klubech, Liberec, Zlín
• Založení mezinárodní spolupráce pro hokejovou mládež Liberec x Lillehammer
• Zakladatel a trenér SEDPO Eagles, první mezinárodní hokejový tým mládeže, složený z dětí studujících mezinárodní školy v Praze.

TOP